Ochrana osobních údajů

V souvislosti s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), které vstoupilo v účinnost 25. května 2018, přijala naše základní škola několik opatření. Byla vydána vnitřní směrnice, jmenován pověřenec pro ochranu osobních údajů a kontrolu problematiky GDPR. V pdfProhlášení o ochraně osobních údajů vás se záležitostmi okolo GDPR, bezprostředně se týkajících naší školy, chceme podrobně seznámit. Součástí prohlášení je i návrh vašeho souhlasu se zpracováním osobních dat vašich dětí.

Pokračovat ve čtení

Výběrová řízení

Škola v přírodě (2018)

• pdf Smlouva s cestovní kanceláří

Dovybavení školní jídelny (2017)

• pdf Zadávací dokumentace
    • pdf Rozhodnutí o výběru nejvýhodnější nabídky
    • pdf Zpráva z výběrového řízení

Vybavení přístavby (2017)

• pdf Rozhodnutí o výběru nejvýhodnější nabídky
    • pdf Zpráva z výběrového řízení

8.6. ŠD - Divadlo kouzel

Dne 8.6. 2017 ŠD pojede na představení do Divadla kouzel (Líbeznice u Prahy). Odjezd bude ve 13 hod. návrat plánujeme cca v 16 hod. z parkoviště u zámku v Nelahozevsi. Vzhledem k tomu, že pojedou téměr všichni žáci, tento den ŠD nebude.